Lid sinds 2024 / Duiven, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Schilderijen
Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |