kunst-kamer
  5. kunst-kamer

kunst-kamer

Lid sinds 2019 / Tiel, Nederland

4 aangeboden items / 17 verkochte items

Lita van Engelenhoven - "Flowers on the table" kopen? Bied vanaf 165!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands "Flowers on the table"
Techniek Acryl
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Lita van Engelenhoven - "Quiet Morning". kopen? Bied vanaf 495!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands "Quiet Morning".
Techniek Olieverf
Afmetingen 78 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Lita van Engelenhoven - "Happy Hours" kopen? Bied vanaf 195!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands "Happy Hours"
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Lita van Engelenhoven - "Purple Violets" kopen? Bied vanaf 195!
Lita van Engelenhoven (1948) Nederlands "Purple Violets"
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 195