Lid sinds 2024 / Rotterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 62 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 85 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |