Wim van Aken (1933) Het Witte Huis in Rotterdam.
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 75