Joppi1960
  5. Joppi1960

Joppi1960

Lid sinds 2024 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim van Aken - Het Witte Huis in Rotterdam. kopen? Bied vanaf 75!
Wim van Aken (1933) Nederlands Het Witte Huis in Rotterdam.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75