JasperBanenschilderijen
  5. JasperBanenschilderijen

JasperBanenschilderijen

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 31 verkochte items

Rick Goudsmit - Olifant kopen? Bied vanaf 875!
Rick Goudsmit (1962) Nederlands Olifant
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Jasper Banen - Desoxyribonucleïnezuur DNA kopen? Bied vanaf 575!
Jasper Banen (1962) Nederlands Desoxyribonucleïnezuur DNA
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 575
Jasper Banen - De weg kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Banen (1962) Nederlands De weg
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250