Frans Van Immerseel (1909-1978) spreuk: God gaf ons geen linnen, maar garen om te spinnen
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 23.3 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 29