Lid sinds 2023 / AMSTERDAM, Nederland
5 aangeboden items / 47 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 61 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 66 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |