j4k69dmen
  5. j4k69dmen

j4k69dmen

Lid sinds 2023 / Zuidbroek, Nederland

8 aangeboden items / 11 verkochte items

Hans Paus - Onbekend (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Hans Paus (1959) Nederlands Onbekend (groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Antiquarisch Boek - Lentejaren-L. de Haan-Zeldzaam kopen? Bied vanaf 60!
Antiquarisch boek Lentejaren-L. de Haan-Zeldzaam
Techniek Hardcover
Afmetingen 16.5 x 13 cm (h x b)
€ 60
Ineke van Koningsbruggen - Toscane kopen? Bied vanaf 50!
Ineke van Koningsbruggen (1943) Nederlands Toscane
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Caspar Jacobsz. Philips - Gezicht naar de Weesper Poort de Amsterdam 1781-1800 kopen? Bied vanaf 49!
Caspar Jacobsz. Philips (1732-1789) Nederlands Gezicht naar de Weesper Poort de Amsterdam 1781-1800
Techniek Gravure
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Ray Poirier - Provance kopen? Bied vanaf 55!
Ray Poirier (1938) Frans Provance
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Mark Verdoes - India-4 kopen? Bied vanaf 45!
Mark Verdoes (1960) Nederlands India-4
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Heleen van Lynden - Landschap kopen? Bied vanaf 35!
Heleen van Lynden (1951) Nederlands Landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 35