Heiligenbeeld maria met kind
Afmetingen | 60 x 55 x 70 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 2.000
Lid sinds 2024 / Bilzen, België
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 8080 x 10000 x 60 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 3000 x 1200 x 450 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |