Isab2509
  5. Isab2509

Isab2509

Lid sinds 2024 / Bilzen, België

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Heiligenbeeld - maria met kind kopen? Bied vanaf 2000!
Heiligenbeeld Belgisch maria met kind
Afmetingen 60 x 55 x 70 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 2.000
Albert Navez - les 3 graces kopen? Bied vanaf 1900!
Albert Navez (1943) Belgisch les 3 graces
Afmetingen 8080 x 10000 x 60 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 1.900
Albert Navez - set Piper flessen kopen? Bied vanaf 150!
Albert Navez (1943) Belgisch set Piper flessen
Afmetingen 3000 x 1200 x 450 cm (h x b x d)
Gewicht 2500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 150