ikverkoopkunst
  5. ikverkoopkunst

ikverkoopkunst

Lid sinds 2017 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 9 verkochte items

Peter Klashorst - Skull 3: or glory kopen? Bied vanaf 250!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Skull 3: or glory
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 250
Hans Vanhorck - Huaca kopen? Bied vanaf 750!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Huaca
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 750
Hans Vanhorck - Blue Abstract kopen? Bied vanaf 725!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Blue Abstract
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 725
Peter Meijer - Tyto Alba kopen? Bied vanaf 325!
Peter Meijer (1953) Nederlands Tyto Alba
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 325