Hict
  5. Hict

Hict

Lid sinds 2015 / Weesp, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Frits Hubeek - Veenplassen kopen? Bied vanaf 350!
Frits Hubeek (1884-1952) Nederlands Veenplassen
Techniek Olieverf
Afmetingen 53.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Willem van Leeuwen - Stilleven met geraniums kopen? Bied vanaf 350!
Willem van Leeuwen (1901-1974) Nederlands Stilleven met geraniums
Techniek Olieverf
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350