Lid sinds 2020 / Etten Leur, Nederland
5 aangeboden items / 24 verkochte items
Afmetingen | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 22 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Metaal |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |