Lid sinds 2013 / Markelo, Nederland
4 aangeboden items / 102 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 10.8 x 8.1 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 48 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |