Ans Wortel (1929-1996) Geen geloof hechtend aan dat wonder van jullie
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 320