EduardHendrik
  5. EduardHendrik

EduardHendrik

Lid sinds 2024 / Tiel, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Roger Hebbelinck - Bruges Vieux Port kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Bruges Vieux Port
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Monica de Jong - geen titel bekend kopen? Bied vanaf 35!
Monica de Jong (1959) Nederlands geen titel bekend
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 76 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Fase Madrid - Design Bureaulamp jaren 60 kopen? Bied vanaf 300!
Fase Madrid (1964) Spaans Design Bureaulamp jaren 60
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 300