Prosper Bosteels (1881-1964) Prosper BOSTEELS Buggenhout Vlassenbroek vlet platbodem Schelde haven schip kerk
Afmetingen | 61 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 395