Lid sinds 2019 / Hoorn, Nederland
3 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 11 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 549 g |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |