draanen
  5. draanen

draanen

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Herman Gordijn - Mona Royce kopen? Bied vanaf 300!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Mona Royce
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Rob Schotsman - Rob Schotsman-zonder titel kopen? Bied vanaf 260!
Rob Schotsman (1944) Nederlands Rob Schotsman-zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 103 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 260