Marian Gobius (1910-1994) Rijnsburg 975 / 1975
Afmetingen | 22.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 540 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 45
Lid sinds 2024 / Borculo, Nederland
1 aangeboden items / 1 verkochte items
Gewicht | 540 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |