dot64
  5. dot64

dot64

Lid sinds 2015 / Etten-leur, Nederland

20 aangeboden items / 206 verkochte items

Henricus Johannes Melis - Olieverfschilderij - De Oude Spinster kopen? Bied vanaf 185!
Henricus Johannes Melis (1845-1923) Nederlands Olieverfschilderij - De Oude Spinster
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Jan Michielsen - Ets - Naakt kopen? Bied vanaf 60!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Ciano Siewert - Olieverf - Studies kopen? Bied vanaf 65!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Olieverf - Studies
Techniek Olieverf
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Piet Bulthuis - Olieverf - Ven bij Oisterwijk kopen? Bied vanaf 55!
Piet Bulthuis (1898-1988) Nederlands Olieverf - Ven bij Oisterwijk
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ciano Siewert - Olieverf - Workum kopen? Bied vanaf 87!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Olieverf - Workum
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 87
Louis Jou - Grafiek - Oude Dame kopen? Bied vanaf 35!
Louis Jou (1881-1968) Frans Spaans Grafiek - Oude Dame
Techniek Gravure
Afmetingen 46 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Louis Sparre - Litho's - Wisby Ringmuur kopen? Bied vanaf 50!
Louis Sparre (1863-1964) Zweeds Litho's - Wisby Ringmuur
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Hannes Postma - Litho - Sky-line kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Sky-line
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius kopen? Bied vanaf 60!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Het vroedmeestereffect van Dr. Hillenius
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hannes Postma - Litho - Parthenogenese kopen? Bied vanaf 55!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho - Parthenogenese
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Richard William Halfnight - Aquarel - Heidelandschap met herder en schaapskudde kopen? Bied vanaf 70!
Richard William Halfnight (1855-1925) Engels Aquarel - Heidelandschap met herder en schaapskudde
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Luis Filcer - Zeefdruk - Seduction kopen? Bied vanaf 35!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Zeefdruk - Seduction
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Hendrik Cornelis Kranenburg - Olieverfschilderij - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Olieverfschilderij - Stadsgezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 48 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Bram Pihl - Olieverf - Abstract kopen? Bied vanaf 60!
Bram Pihl (1909-1981) Nederlands Olieverf - Abstract
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Robert Van de Velde - Potloodtekening - Huilend Kind kopen? Bied vanaf 75!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Huilend Kind
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Robert Van de Velde - Potloodtekening - Vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 80!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Vrouwengezicht
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80