Lid sinds 2024 / Eindhoven, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 150 x 170 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |