Co Westerik (1924-2018) Plant op tafel in tegenlicht
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.800