Ahura (1973) Italiaanse Keramiek fabriek Ahora.
Afmetingen | 36 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75
Lid sinds 2024 / Turnhout , België
1 aangeboden items / 0 verkochte items