Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

28 aangeboden items / 1552 verkochte items

filters 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Litho
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Techniek Litho
Afmetingen 64.8 x 49.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote Litho kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grote Litho
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 49.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2x Grafiek kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 2x Grafiek
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 27 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Ets 1962
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Steven Reyers - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Steven Reyers (1951) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Walter Barten - Ets La Roca I kopen? Bied vanaf 10!
Walter Barten (1935-2004) Nederlands Ets La Roca I
Techniek Ets
Afmetingen 46.8 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Peter Langenberg - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 10!
Peter Langenberg (1940) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Matthias Mansen - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Matthias Mansen (1958) Duits Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 29!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 29
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote litho kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grote litho
Techniek Litho
Afmetingen 56.7 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Leonard Maas - Houtsnede kopen? Bied vanaf 34!
Leonard Maas (1947) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25.4 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 34
Leonard Maas - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 29!
Leonard Maas (1947) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Rudolf Bikkers - Computerprint "If Only" kopen? Bied vanaf 10!
Rudolf Bikkers (1943) Nederlands Computerprint "If Only"
Techniek Computerprint
Afmetingen 50.7 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Piet Warffemius - Zeefdruk "Stapeling" kopen? Bied vanaf 44!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zeefdruk "Stapeling"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 44
Paul de Lussanet - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 39
Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho "Seated Girl" kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Litho "Seated Girl"
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Armando - Giclee "Die Gestalt" kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee "Die Gestalt"
Techniek Giclée
Afmetingen 48.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 229