Magnus Gjoen Delft Blue Launcher.
Techniek | Litho |
Afmetingen | 120 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 250
Lid sinds 2018 / Amsterdam, Nederland
5 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 45 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |