Berry
  5. Berry

Berry

Lid sinds 2016 / NIEUWERKERK AD IJSSEL, Nederland

5 aangeboden items / 29 verkochte items

Jan Schaeffer - The Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands The Freedom
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 25
Jan Schaeffer - Bouket bloemen kopen? Bied vanaf 10!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Bouket bloemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jan Schaeffer - winterlandschap kopen? Bied vanaf 225!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands winterlandschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 225
Jan Schaeffer - Haven in Muiden kopen? Bied vanaf 90!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Haven in Muiden
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90
Jan Schaeffer - Stilleven met koperen ketel kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schaeffer (1923-2018) Nederlands Stilleven met koperen ketel
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 350