Reinier Lucassen (1939) Reality - Onderwerp
Techniek | Collage |
Afmetingen | 51 x 43 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 220
Lid sinds 2016 / barendrecht, Nederland
8 aangeboden items / 46 verkochte items
Techniek | Collage |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 87 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 79 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 68 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |