amicidelpiceno
  5. amicidelpiceno

amicidelpiceno

Lid sinds 2021 / München, Duitsland

4 aangeboden items / 16 verkochte items

Elfriede Otto - 2 Aquatina " Im Schlossgarten", handsigniert, num. 86/195 kopen? Bied vanaf 30!
Elfriede Otto (1934) Duits 2 Aquatina "In de kasteeltuin", handgesigneerd, nummer. 86/195
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 106 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 30
Cristal T. Murano - Vintage - Opalglasvase mit Einschmelzungen der 60er Jahre kopen? Bied vanaf 29!
Cristal T. Murano Italiaans Vintage opaalglazen vaas met melts uit de jaren 60
Afmetingen 21 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29
Cristal T. Murano - Vintage - Opalglasvase in Amphorenform, purpur/ weiß, 25 cm kopen? Bied vanaf 29!
Afmetingen 25 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29
Cristal T. Murano - Vintage - Muranoglasvase, kobaltblau, gedreht mit Einschlüssen, 23 cm kopen? Bied vanaf 29!
Afmetingen 23 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 29