Lid sinds 2016 / rotterdam, Nederland
7 aangeboden items / 87 verkochte items
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 40 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 16 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 27 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 39 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |