Ahvvdh
  5. Ahvvdh

Ahvvdh

Lid sinds 2024 / Sleeuwijk, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Evert van Lopik - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Evert van Lopik (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 92 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Richard van den Dool - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Richard van den Dool (1949) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Leontien Hooij - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Leontien Hooij (1955) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 92 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Leonard de Koningh - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 300!
Leonard de Koningh (1810-1887) Nederlands Portret van een heer
Techniek Olieverf
Afmetingen 45.3 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300