Lid sinds 2024 / Leiden, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 72 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |