Vulink
  5. Vulink

Vulink

Lid sinds 2020 / Nijverdal, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacques Doucet - Eté a saint Christol kopen? Bied vanaf 135!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Eté a saint Christol
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 135