Vieke
  5. Vieke

Vieke

Lid sinds 2023 / Brecht, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henri Joseph Pauwels - Klassiek landschap kopen? Bied vanaf 120!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Klassiek landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 120