Thesros
  5. Thesros

Thesros

Lid sinds 2024 / Uden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Constant Nefkens - Molen te Vreeswijk kopen? Bied vanaf 50!
Constant Nefkens (1887-1929) Nederlands Molen te Vreeswijk
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50