Harry Maas (1906-1982) meisje in het bos
Afmetingen | 105 x 84.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.500