Stamvandijk
  5. Stamvandijk

Stamvandijk

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Espen Hagen - Phoenix arizona 2002 kopen? Bied vanaf 150!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Phoenix arizona 2002
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 101 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Espen Hagen - Zonder naam kopen? Bied vanaf 250!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zonder naam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250