Salvador Dali (1904-1989) Onbekend
Techniek | Litho |
Afmetingen | 95 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250