Danny van Walsum (1964) Vrouw met een mening
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 188 x 148 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 340
1 bieding