Lid sinds 2024 / Hasselt, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 103 x 154 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 1225 x 1525 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |