Marcellekesfavo
  5. Marcellekesfavo

Marcellekesfavo

Lid sinds 2024 / Hasselt, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Lee Reynolds Burr - Tweeluik abstract kopen? Bied vanaf 50!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Tweeluik abstract
Techniek Olieverf
Afmetingen 103 x 154 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 50
Lee Reynolds Burr - Café Paris kopen? Bied vanaf 50!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Café Paris
Techniek Olieverf
Afmetingen 1225 x 1525 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50