Joran
  5. Joran

Joran

Lid sinds 2019 / Eindhoven , Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Karin Bos - Apperance / disapperance kopen? Bied vanaf 35!
Karin Bos (1966) Nederlands Apperance / disapperance
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Frans Nielen - Wolken kopen? Bied vanaf 250!
Frans Nielen (1933-2010) Nederlands Wolken
Techniek Olieverf
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Olieverf
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250