Jolandamaassen
  5. Jolandamaassen

Jolandamaassen

Lid sinds 2024 / Adorp, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerrit Groenewegen - Verscheide soorten van Hollandse vaartuigen kopen? Bied vanaf 250!
Gerrit Groenewegen (1754-1826) Nederlands Verscheide soorten van Hollandse vaartuigen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250