Jansonius
  5. Jansonius

Jansonius

Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland

3 aangeboden items / 73 verkochte items

Henk Klinkhamer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Henk Klinkhamer (1952) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Rein Snapper - Amsterdam Koepelkerk kopen? Bied vanaf 28!
Rein Snapper (1907-1988) Nederlands Amsterdam Koepelkerk
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 28
1 bieding