Jabooha
  5. Jabooha

Jabooha

Lid sinds 2024 / Sneek, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pierre Wemaëre - la nuit kopen? Bied vanaf 1200!
Pierre Wemaëre (1913-2010) Frans la nuit
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200