Irisbauer
  5. Irisbauer

Irisbauer

Lid sinds 2024 / Alkmaar, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Menno Bauer - Gespreid verlangen kopen? Bied vanaf 400!
Menno Bauer (1949) Nederlands Gespreid verlangen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Menno Bauer - Laatste schreeuw van het voorjaar kopen? Bied vanaf 400!
Menno Bauer (1949) Nederlands Laatste schreeuw van het voorjaar
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 400