Pastoe (1913) Vision kast uit kunsttentoonstelling Milaan 2007
Afmetingen | 169 x 159 x 53 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 5.400
Lid sinds 2024 / Aarlanderveen, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |