He1deplantdop1
  5. He1deplantdop1

He1deplantdop1

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Harry van Kruiningen - Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos kopen? Bied vanaf 110!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
3 biedingen
Harry van Kruiningen - De slang rooft het levenskruid kopen? Bied vanaf 110!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands De slang rooft het levenskruid
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Harry van Kruiningen - Geen titel kopen? Bied vanaf 110!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Geen titel
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110