Harry van Kruiningen (1906-1996) Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 160
3 biedingen