Hartart
  5. Hartart

Hartart

Lid sinds 2016 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 2 verkochte items

Elizabeth de Vaal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Adine Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Adine Engelman (1937) Nederlands Zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 63 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Dick Cassee - Portree III kopen? Bied vanaf 75!
Dick Cassee (1930) Nederlands Portree III
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Benjamin Levy - Portret van dame kopen? Bied vanaf 75!
Benjamin Levy (1940) Israëlisch Portret van dame
Techniek Potlood
Afmetingen 61.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Cole Morgan - Yellow Arc kopen? Bied vanaf 250!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Yellow Arc
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250