Lid sinds 2024 / Noordwolde, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 3 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 149 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 23 x 8 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 58 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |