Cristais Sao Marcos (1962) Glasobject
Afmetingen | 50 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3900 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 150
Lid sinds 2024 / Leerdam , Nederland
18 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 18 x 8 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gewicht | 3900 g |
Afmetingen | 24 x 39 x 26 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6100 g |
Afmetingen | 18 x 12 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3.9 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 13 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 15 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9 x 20 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 26 x 16 x 8 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 29 x 16 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 950 g |
Afmetingen | 32 x 16 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2300 g |
Afmetingen | 26 x 29 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 7600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3200 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 14 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2900 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |