GFR63
  5. GFR63

GFR63

Lid sinds 2024 / 2251 ZP Voorschoten, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Nagtegaal - Stadsgezicht / Lange Jan AMERSFOORT kopen? Bied vanaf 200!
Jan Nagtegaal (1920-2000) Nederlands Stadsgezicht / Lange Jan AMERSFOORT
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 200
Herman Brood - Doelpunt in oranje kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Doelpunt in oranje
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 300
Ine van Heerde - Gelderland-schap kopen? Bied vanaf 125!
Ine van Heerde (1939) Nederlands Gelderland-schap
Techniek Olieverf
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Willem Gerrit van de Hulst - treurende clown kopen? Bied vanaf 300!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands treurende clown
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300